O mnie

O mnie

Szanowni Państwo,

Nazywam się Iwona Gandor. Jestem tłumaczem konferencyjnym języka angielskiego. Serdecznie witam na mojej stronie internetowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w zakresie profesjonalnych tłumaczeń ustnych.


Wykonuję rzetelne usługi tłumaczenia symultanicznego, konsekutywnego, tłumaczenia podczas konferencji, spotkań i audytów, tłumaczenia dla firm i osób indywidualnych, realizuję tłumaczenia biurowe i na produkcji, tłumaczenia szeptane dla jednej osoby, a także dla całej widowni słuchającej występu scenicznego. Zawsze profesjonalnie, niezawodnie i w pełni zgodnie z Państwa oczekiwaniami.


Jestem zawodowym tłumaczem. Korzystając z moich usług otrzymujecie Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi językowej Państwa konferencji, spotkania, audytu czy innego wydarzenia. Zapewniam Państwu doskonałą komunikację z Waszymi gośćmi i kontrahentami. Przed wykonaniem każdego zlecenia starannie zapoznaję się z profilem Państwa działalności i przygotowuję się, tak aby móc rzetelnie reprezentować Państwa sprawy. Wykonuję każde tłumaczenie w dyskretny i komfortowy dla Klienta sposób. Często, od osób, dla których mam przyjemność tłumaczyć, słyszę, że mimo, że sami nie posługują się językiem obcym, nie odczuwają tego że rozmowa jest tłumaczona, a skupiają się tylko na doskonałej komunikacji ze swoim rozmówcą.


To dla mnie ogromny komplement, ale też mój cel i cecha mojej pracy. Dyskretne, precyzyjne tłumaczenie, które – co bardzo ważne – nie przeszkadza, pozwala Państwu zapomnieć o barierze językowej i budować dobre, oparte na zaufaniu, relacje ze swoimi gośćmi i kontrahentami.


Zapraszam do współpracy. Zapewniam profesjonalne usługi tłumaczenia ustnego dostosowane do Państwa potrzeb. Wykonuję także bardzo rzetelne tłumaczenia pisemne. Dostarczam cały potrzebny sprzęt konferencyjny doskonałej klasy (kabiny, słuchawki itp.) oraz organizuję grupy tłumaczy różnych języków.Wykonuję tłumaczenia na terenie całej Polski oraz za granicą.


Z wyrazami szacunku

Iwona Gandor

tel. 663 451 637

biuro@tlumaczkonferencyjny.com